VSTUP NA STRÁNKY JE POVOLEN POUZE OSOBÁM STARŠÍM 18 LET. PROSÍME ZADEJTE SVÉ DATUM NAROZENÍ A KLIKNĚTE NA „POKRAČOVAT“.
Omlouváme se, ale nemůžeme vás pustit

Často Kladené Otázky

Patří mezi jedny z nejvíce postižených profesí, které díky pandemické krizi přišli o drtivou většinu svých příjmů. DJové, osoby které se starají o atmosféru mnoha akcí, jsou hlavními postavami nočního života a zábavy. Nová iniciativa a akce značky Jägermeister #SaveTheNight jim podává záchranou ruku a jsou připraveni je i finančně podořit. Stačí nahrát svůj set reprezentujíci to, co nám dnes nejvíce chybí na skvělé party – skvělá muzika.

Projekt a akce, které vytvořil Jägermeister, pro Českou a Slovenskou republiku společně s českým ambasadorem DJem a producentem NobodyListen a v ČR je podpořil lifestylový obchod Freshlabels, následně pomůže 56 umělcům. Akce není omezena žádným hudebním žánrem ani popularitou dje. Důležitá je kreativita a originalita, kterou na konci akce posoudí porota složená z profesionálních djs. Na finanční a nefinanční podporu (odměny) pro prvních 56 DJs v akci, máme vyčleněno celkem 60.000€. 

Jägermeister iniciativu globálně podpořil uvedením na trh limitované edice lahví „Save The Night“ s unikátním designem, nesoucím poselství naděje a solidarity komunitám nočního života. Tato limitovaná edice lahví bude pro ČR dostupná exkluzivně na Freshlabels.cz a pro SR na Bottlesandstories.sk

Prosíme, přečti si i plné znění oficiálních pravidel akce.

Kdo se může do akce zapojit?

Do akce SaveTheNight se může zapojit každý DJ, který nahraje alespoň 30minutový set speciálně pro tuto příležitost (akci), je mu více než 18 let, žije v Česku nebo na Slovensku, souhlasí s Pravidly akce a zároveň není nijak spojen s firmou Mast-Jaegermeister CZ s.r.o. anebo s firmou Addict Rave s.r.o.

Musím být "profesionál", který žije jen z hraní?

V zásadě ne. Ale bylo by dobré mít nějaké akce už za sebou, protože pokud v akci náhodou získáš právo si zahrát na velkém Jägermeister eventu, tak ať to nějak vypadá. A hlavně poslouchá.

Co je to ta limitovaná edice lahví „Save The Night“?

To je dost velká věc. Poprvé ve své historii Jägermeister změnil přední etiketu láhve pro svůj bylinný likér právě kvůli svému globální iniciativě „Save The Night“. Design má na svědomí Max Loeffler z Berlína. U nás je v prodeji na Freshlabels pro Česko a v Bottles & Stories pro Slovensko. Jedná se o limitovanou edici lahví, která se již nikdy nebude opakovat.

Musim mít vlastní Mixcloud účet?

Ano. Tvůj DJ set zůstává tvým DJ setem, na webu akce bude jen embedovaný.

Kdo za projektem stojí?

Jägermeister a kolektiv Addict Rave. Nic víc, nic míň.

Koho jsou to peníze?

Celý milion eur globálně, a tím pádem i 60 tisíc eur určených pro Česko a Slovensko, poskytl Mast-Jaegermeister SE. Žádná jiná soukromá, vládní ani nevládní organizace.

Je to soutěž?

Ne. SaveTheNight je iniciativa na podporu DJs. Tvůj set zůstává tvým, nestává se majetkem Jägermeisteru ani Addictu, chceme po tobě jen vědět, jak právě Tvůj set zachraňuje tu nejlepší noc a aby si nám ukázal svůj DJ set.

Můžu poslat jen jeden DJ set?

Ano, každý DJ se může zúčastnit pouze jedenkrát a pouze s jedním DJ setem.

Jak a podle čeho budete hodnotit jednotlivé DJ sety přihlášené do akce ?

Využíváme zejména lidský faktor. Chceme pomáhat jen skutečným DJs, neboť jsou to právě oni, kteří skutečně drží v rukách noční život. Porota bude hodnotit DJ skills, výběr tracků, celkový dojem, podívá se i na počet Likes, které si nasbíral. Takže sdílet svůj set se určitě vyplatí ;)

Jak se určí, kteří DJs budou v 56-ce nejlepších?

Kombinací různých faktorů. Vůbec nepůjde jen o Likes, ale hlavně o názor naší široké a odborné poroty. Ta sestaví pořadí 56 nejlepších DJ setů. Jde o umění, nemůžeme přece nechat rozhodovat žádný algoritmus nebo číselný ukazatel. Vždy nám záleželo na kvalitě - ať už šlo o náš produkt, nebo o to, jakou kulturu podporujeme.

Jak se bude rozdělovat prizepool?

Jägermeister vyčlenil na projekt SaveTheNight celosvětově 1 milion eur, pro český a slovenský trh je to dohromady 60 tisíc eur. Tento balík peněz jsme se rozhodli rozdělit na finanční i nefinanční podporu, ale protože jsme s nočním životem spojeni už roky a víme, že vouchery nájem nezaplatí, drtivá většina bude rozdělena jako skutečná finanční odměna pro DJs. Klíč je následující:

Každý z 56-ky získá právo na uzavření smlouvy o spolupráci s Jägermeister s odměnami za spolupráci v následující výši:

1. pořadí: ve výši €2000 za realizaci DJ produkce na vybraném „Jäger eventu“ v rámci projektu #SaveTheNight + s odměnou ve výši € 490 za spolupráci v oblasti sociálních médií v rámci projektu #SaveTheNight + poskytnutí studio time (v hodnotě € 500) + PR podpora;

2. pořadí: ve výši €1700 za realizaci DJ produkce na vybraném „Jäger eventu“ v rámci projektu #SaveTheNight + s odměnou ve výši € 490 za spolupráci v oblasti sociálních médií v rámci projektu #SaveTheNight + poskytnutí studio time (v hodnotě € 500) + PR podpora;

3. pořadí: ve výši €1660 za realizaci DJ produkce na vybraném „Jäger eventu“ v rámci projektu #SaveTheNight + s odměnou ve výši € 490 za spolupráci v oblasti sociálních médií v rámci projektu #SaveTheNight + poskytnutí studio time (v hodnotě € 500) + PR podpora;

4- 10. pořadí: ve výši €1000 za realizaci DJ produkce na vybraném „Jäger eventu“ v rámci projektu #SaveTheNight + s odměnou ve výši € 490 za spolupráci v oblasti sociálních médií v rámci projektu #SaveTheNight + poskytnutí studio time (v hodnotě € 500) + PR podpora;

11. - 30. pořadí: ve výši €500 za realizaci DJ produkce v rámci projektu #SaveTheNight + s odměnou ve výši € 490 za spolupráci v oblasti sociálních médií v rámci projektu #SaveTheNight;

31. - 56. pořadí: ve výši €200 za realizaci DJ produkce v rámci projektu #SaveTheNight + s odměnou ve výši € 490 za spolupráci v oblasti sociálních médií v rámci projektu #SaveTheNight ;

Kdo je v porotě?

NobodyListen, Manene, Pixie, Akvamen, Poeta, Forrest Pine, Ondrash, Friky, Saxofrancis.

Jak dlouho akce trvá?

Do 9. srpna 2020. Tehdy přihlašování DJ setů ukončíme a začneme proces vyhodnocování.

Jak mi budou vyplaceny peníze?

Pokud postoupíš do 56-ky, získáváš nárok na uzavření smlouvy o spolupráci s Mast-Jaegermeister CZ, s. r. o., jejímž splněním získáš nárok na vyplacení sjednané odměny a poskytnutí případných dalších sjednaných nefinančních plnění.

Kdy se bude odehrávat studiotime, hraní na Jäger mejdanu, PR…

Studio sessions se odehrají do 60 dní od vyhodnocení akce, s vybranými účastníky (vítězi) se samozřejmě osobně dohodneme na termínu a možnostech. Věříme, že Jäger mejdan budeme moci uspořádat do 90 dní od vyhodnocení akce – ale je bohužel stále možné, že nám to vládní opatření nedovolí a termíny budeme muset posunout.

Musím sdílet svůj DJ set, aby za mě lidé hlasovali?

Nemusíš, ale bude fajn, pokud tak uděláš. Každý DJ set má svou unikátní URL, kterou můžeš sdílet kdekoliv.